Farabi Koordinatörlüğü

KAYIT TARİHİ HAKKINDA

 

Sevgili Öğrenciler;

Öncelikle üniversitemizi seçtiğinizden dolayı teşekkür eder, yeni eğitim öğretim yılının hepinize başarı ve muyluluk getirmesini temenni ederiz.

 

İlk kayıtta aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Kayıtlarımız farabi ofisinde, 05 Eylül-18 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Sizden bir belge istemiyoruz. Öğrencinin kendi gelmesi zorunludur.

 

Kimlik bilgilerize göre ilk şifre oluşturlacak ve öğrenci numaralarınız verilecektir.

 

Ders kayıt işlemlerinizi (Marmara Üniversitesi Akademik Takvimi inceleyiniz)web ana  sayfamızda yer alan  Ders Kayıt İşlemi dosyasına bakarak yapabilirsiniz. Ayrıca konuyla ilgilide ofisimizde de bilgi verielecektir.

 

Öğrenim Protokolünde değişiklik olması durumunda; öğrenci numaranızla BYS'ye girip 25 Eylül-18 Eylül 2017 tarihleri arasında Ekle-Sil işlemini yapmayı unutmayınız.Marmara Üniversite Akademik Takviminde bu tarihleri inceleyiniz.

 

Ayrıca 13 Ekim 2017 tarihine kadar Ekle-Sil Belgesini bilgisayar ortamında (üç nusha) düzenlerek  kendi imzanız ve bölümünüzdeki farabi bölüm koordinatörüne imzalatıp farabi ofisimize Güz+Bahar Protokolünüz ile birlikte teslim etmeniz gerekmektedir.

 

Bu süreçte sorununuz olduğu takdirde muhakkak ofisimizle iletişime geçiniz.(İletişim hattımız üç gündür arızalıdır. en kısa zamanda onarılacaktır)

 

İletişim:

Marmara Üniversitesi

Farabi Kurum Koordinatörlüğü

Fen Edebiyat Fakültesi, A/Blok, Bodrum Kat, No:B014

Tel:0216 347 88 35

 

E-Posta: farabi@marmara.edu.tr 

Farabi Web: http://farabi.edu.tr/

Devamı Bunu Görmek İstemiyorum
×